PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7738}

Raport mniejszości

Minority Report
7,3 229 841
ocen
7,3 10 1 229841
7,1 28
ocen krytyków
Raport mniejszości
powrót do forum filmu Raport mniejszości

Nawet nawet

ocenił(a) film na 7

Do połowy przynudzał i odechciewało się ogólnie oglądać, dopiero od numeru z przeszczepem gałek ocznych wszystko obróciło się o 180 stopni ! To co najbardziej mi się podobało to nieprzewidywalność, tutaj ten element stał na wysokim poziomi, dodatkowo ciekawa akcja, fabuła połączona momentami z ciekawym humorem, a i niezłe efekty. Zazwyczaj filmy które mówią o skokach w przyszłość (tutaj o jej przewidywaniu) są zbyt pokręcone i jest w nich wiele nieścisłości, ogólnie pomieszanie z poplątaniem i można się pogubić, a i do końca nie zrozumieć co i jak... Tutaj było zupełnie odwrotnie i to bardzo duży plus. Uśmiałem się nieźle jak wypadły mu te oczy i za nimi gonił ;) Super scena w galerii handlowej gdzie Agatha wszystko przewiduje, Anderton jest sam nieźle zaskoczony choć wie dokładnie do czego jest zdolna :) A ogólnie to na jaki pomysł wpadł szef organizacji to genialne, totalnie mnie to zaskoczyło. Dopóki nie zginął Dany Witwer byłem pewien że to on za wszystkim stoi. Daję mocną 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones