PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7738}

Raport mniejszości

Minority Report
7,3 229 828
ocen
7,3 10 1 229828
7,1 28
ocen krytyków
Raport mniejszości
powrót do forum filmu Raport mniejszości

Ocena filmu 8/10

ocenił(a) film na 8

Fabuła: 5/6
Świat/postaci: 3/3
inne plusy: /1
______________
ogólna: 8/10

Ogólne uwagi: dobry film z ciekawym spojrzeniem na przyszłość. Czy do tego zmierza świat po podpisaniu ACTA? ;D

Prezentacja: futurystyczne spojrzenie na świat, szczególnie na prawo i sprawiedliwość.

Inne plusy:

Rekomendacja: godny polecenia, film można po czasie obejrzeć kolejny raz.

ocenił(a) film na 6
showi16

Byłem na nim w kinie i szczerze... nie podobał mi się. Był tylko niezły. Pamiętam, że zbierał również mało pochlebne recenzje, ale patrząc na ocenę na FW - z czasem poszła do góry. Więc nie wiem. Widzowie musieli do niego dorosnąć? Na pewno nie. Jako fan Philipa K. Dicka, uważam że Raport mniejszości zasługuje co najwyżej na 6/10. Sorry nie wypisuję argumentów przemawiających za oceną, ale oglądałem go tylko raz i było to dawno. Pamiętam jakie wrażenie na mnie wywarł więc tak go oceniam.

ocenił(a) film na 8
PieczykM

Ja też oglądałem go dawniej, ale 2 razy. Pierwszy też chyba w kinie i mnie dość mocno oczarował + potem jakoś w tv i równie mocne wrażenie na mnie zrobił. Bardzo fajny pomysł i trzymający w napięciu (mnie bynajmniej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones