PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7738}

Raport mniejszości

Minority Report
7,3 229 841
ocen
7,3 10 1 229841
7,1 28
ocen krytyków
Raport mniejszości
powrót do forum filmu Raport mniejszości

John Anderton przyznaje się do tego, że chciał wstąpić do policji dlatego żeby zapobiec takim przypadkom jak porwanie jego syna jednak jedyne przestępstwa jakim mogły zapobiec "precognitives" (wybaczcie, nie pamiętam polskiej nazwy) były morderstwa. Skoro jego syn został uprowadzony a nie zamordowany (Agatha nawet mówi Andertonowi, że jego syn gdzieś tam sobie żyje, bzyka jakąś Claire itp. itd.) to w jaki sposób wizje "precognitives" mogły zapobiec porwaniom?

VirtuOz

gratulacja, odkryłeś nieścisłość. czekaj na list gratulacyjny od prezydenta (ameryki oczywiście), szefa komisji europejskiej i onz. ponadto przygotuj się na nobla i oskara w dziedzinie "wykrywacze nieścisłości".

ocenił(a) film na 8
VirtuOz

właściwie to ktoś go porwał i zabił a to że Agatha mówiła że on sobie gdzieś żyje to przenośnia, naprawdę ta łąka to niebo ;-)

mirandaxx

Ja mam teorię, że mówiła o jego następnym dziecku.

ocenił(a) film na 8
VirtuOz

Ten temat jest tak płytki rze nawet nie mam co napisać

ocenił(a) film na 8
Nina_31

hahahahaha, mistrz.

ocenił(a) film na 8
VirtuOz

Morze zacznijmy jakąś rozmowe by cie ratować np. W napięcie wprowadził mnie wątek z tak zwanym echo

ocenił(a) film na 8
Nina_31

'Morze' . Niepodważalny mistrz... ortografii

ocenił(a) film na 8
Uziel

A co do mistrzów...
"Ten temat jest tak płytki "rze" nawet nie mam co napisać"

ocenił(a) film na 8
Uziel

Rzeczywiście straszne byki zrobiłam, ale wtedy chodziłam dopiero do piątej klasy.

Nina_31

a teras hyba do szustej

ocenił(a) film na 8
VirtuOz

@Virtuoz

nie zrozumiałeś filmu i już wyciągasz wnioski i mówisz o nieścisłościach?

zacytuję:
""Agatha nawet mówi Andertonowi, że jego syn gdzieś tam sobie żyje, bzyka jakąś Claire itp. itd.""

Agatha opowiadała Johnowi o tym jak mógłby wyglądać jego syn gdyby żył, kończy swoją wypowiedź mówiąc że Sean chciałby podbiec do ojca, ale nie może bo ma tylko 6 lat.

gratuluję intelektu, w końcu nie każdy musi go mieć

tymbarkowy

Ludzie, co jest z wami? Musicie pluć jadem bez powodu? Ktoś podzielił się swoimi wątpliwościami, a w odpowiedzi czyta ataki frustratów. Co za naród...

ocenił(a) film na 8
sentinel_jedi

wow, czytam teraz swoją wypowiedź i kurde brzmi jak nie moja :D

musiałem miec arcyzły humor

użytkownik usunięty
tymbarkowy

Inwazja trolli - gdzie jak gdzie ale w Polsce zjawisko wyjątkowo silne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones