PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7738}

Raport mniejszości

Minority Report
7,3 229 775
ocen
7,3 10 1 229775
7,2 27
ocen krytyków
Raport mniejszości
powrót do forum filmu Raport mniejszości

Chodzi mi o sceny z udziałem Lamara. Pierwsza to gdy Danny tłumaczy zabójstwo właśnie dla Lamara. Po pierwsze dlaczego przedstawił swoje przemyślenia właśnie jemu, czyli dla osoby której "instytucję" miał skontrolować, a nie dla swojego szefa. Po drugie skoro wiedział, że to ktoś na wysokim stanowisku i z możliwością dojścia do systemu, to dlaczego nie przyszło mu do głowy, że to Burgess. Druga scena to ta kiedy żona Andertona dopytywała Lamara o to zabójustwo, choć wiedział, że ona coś podejrzewa i może nawet już wie, że to on zabił. A Burgess powiedział, że może złoży jej wizytę i poszedł sobie jak nigdy nic.

hokuspokus2

podejrzewam, że danny chciał wykazać lamarowi fakt, że do ich 'wspaniałego' systemu wkradł się błąd i ten program nie jest idealnym rozwiązaniem. pokazać mu, że może zawieść. być może przyszło mu go głowy, że to lamar i może chciał go później zaszantażować, ale to już tylko moja wyobraźnia :)

ocenił(a) film na 10
LadyAnarchy

Na początku też tak myślałem, ale jednak Danny opowiadał mu o tym tak jak to właśnie Lamar był jego szefem. Nie był zarozumiały, ani perfidny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones