PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7738}

Raport mniejszości

Minority Report
7,3 229 841
ocen
7,3 10 1 229841
7,1 28
ocen krytyków
Raport mniejszości
powrót do forum filmu Raport mniejszości

Pan Steven Spielberg pokazał po raz kolejny klasę. Znakomicie przełożył opowiadanie na ekran przy czym stworzył według mnie obok "The Matrix" najlepszy film Science-Fiction wszech czasów. Takie jest moje zdanie.

Gorąco polecam !

ocenił(a) film na 8

Film jest super. Tom Cruise i Colin Farell genialni. Świetne efekty specjalne autorstwa ILM. Polecam.

ocenił(a) film na 6
Rahabiel

Doskonałe kino S-F!!!Jest kilka kwestii, które nie do końca mi pasiły, stąd trochę niższa ocena, ale generalnie bardzo dobry film.Polecam!

ocenił(a) film na 8

To jest film na który warto bylo pójść do kina. Niedawno oglądałam go na komputerze w ramach przypomnienia sobie fabuły i to był niestety błąd, wszystkie te efekty specjalne które robiły w kinie wrażenie (tak tak, pamiętam dokładnie to uczucie :) ) straciły cały swój pazur przy oglądaniu w domu. Ogólnie film bardzo dobry, no może poza końcówką robioną w mojej opini na łapu-capu (szybko bo mamy mało minut filmu i trzeba jeszcze zmieścić ostatni wątek), sceny z przestawianiem obrazów weszły już do kanonu, a i rola Toma C. bardzo dobra. Polecam film, ale tylko na większym ekranie.

ocenił(a) film na 8
Barb87

Znakomity film.Bardzo mi się podobał.
Dużo akcji , znakomita gra aktorów,świetne efekty i bardzo ciekawa fabuła.
Film troszke poplątany ale uwielbiam takie ;)

użytkownik usunięty

Bardzo ciekawy film... Opowiadania niestety nie czytałam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones