Kathryn MorrisI

7,2
1 847 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathryn Morris

Gra poprawnie, ale nadal nie przykuwa uwagi. No nijaka taka na maksa.

Cpt_Spaulding

Lubisz prowokować co ?

Cpt_Spaulding

tu nie ma nic do prowokowania, podzielam jego opinie

oksywianin

A JA NIE PODZIELAM JEGO ZDANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cpt_Spaulding

Jest piekna na swoj intrygujący sposób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cpt_Spaulding

Cpt_Spaulding trafna ocena.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cpt_Spaulding

Serdecznie zapraszam wszystkich fanów fantastycznego serialu Dowody zbrodni (Cold Case) na fanowskiego bloga: http://cold-case-forever.blog.onet.pl/ . Wejdź a gwarantuję że nie zmarnujesz tego czasu. Znajdziesz tam wiele fotek,plakatów,informacji o głównych bohaterach i aktorach a także muzykę i opisy i fotki do KAŻDEGO ODCINKA. Liczę na ciebie!!!

Cpt_Spaulding

Nie zgadzam się, uważam że jest piękna. Tylko nie w Dowodach Zbrodni, tam robią z niej potwora :D (założę się że tylko tam ją widzieliście) nie no poważnie wszędzie indziej wygląda ślicznie, ale tam nawalają jej tonę białego make upu i wygląda jakby zaraz miała zemdleć, poza tym ta fryzura :/ Powtórzę raz jeszcze, poza tą jedną rolą wszędzie wygląda znakomicie. Ma po prostu to coś, jest intrygująca

Cpt_Spaulding

Jest tak blada, że można by ją pomylić z trupem... Co do gry aktorskiej - widziałam ją tylko jako Lilly Rush i w tej roli jest nijaka. Czy to jej wina - nie wiem, to zależy od scenariusza - podejrzewam, że jej "nijakość" w tym serialu jest zamierzona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones