Till Lindemann

8,1
37 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Till Lindemann

Uważam że Till Lindemann jest obecnie najlepszym wokalistą w Europie!!!

TOMASZ26

Też tak myślę =) Ale dlaczego tylko europejski?
Być może są lepsi, ale i tak najbardziej lubię Tilla. Jest niesamowity.

Revenga

Till jest świetny, ale najlepszym w Europie wokalistą to on nie jest. Lepszy jest chociażby Tankian z SOADu, on naprawdę w utworach pokazuje swoje możliwości wokalne. Zróżnicowane tony głosu (od pisku po growl) no i ten jego słynny, szybki, a zarazem wyraźny, wokal - pozazdrościć dykcji. Jak dla mnie to on jest najlepszym wokalistą w Europie.

darkmike4

On nie jest z Europy lecz z USA ;]
Serj jest najlepszy na świecie. Till ma mały dział - Europę.

Revenga

Na świecie najlepszy jest James Hetfield, a w Europie Lindemann:)

Ni_ma

Jak widać w gre wchodzą tylko tu własne odczucia. Bo zabawnym wydaje mi się, żeby taki Serj, Till, Hetfield pobili takiego szarego Roba Halforda, Freddiego Mercurego ( w końcu ktoś tu gadał o niesamowitej skali głosu), a wiadomo, ze jest wiecej takich... Co nie oznacza, że Tilla nie lubię, bo uwielbiam go.

TOMASZ26

Zgadzam się z tobą w 100% ;)
...........za krótki..............

Kurza

Hetfield to menel, to że Metallica stała się kultowa nie znaczy, że ma najlepszy głos. Osobiście stawiałbym na Dave'a Gahana. Till'a nie stawiałbym jako najlepszego wokalisty w Europie, choć w tym co robi w Rammsteinie jest niezastąpiony i genialny wręcz .)

Dr_Miranda

SZYSCY IDŹCIE SIE LECZYĆ DO CIBORZA, NAJLEPSZY JEST MIKE SHINODA

użytkownik usunięty
sally_storm

JA TAM Z RAMMSTEINA TO NAJBARDZIEJ LUBIE CHRISTIANA LORENZ, SZKODA ŻE NIE JEST WOKALISTOM, UBUSTWIAM GO
;(

sally_storm

haha, Mike Shinoda, Tankian.. kurde macie bardzo podobne gusty :D Serj to fakt, jego głos jest prześwietny, ale on nie jest z Europy - z Europy najlepsiejszy był Freddie i nie ma to tamto. był, hm. Till jest przegenialny, ale cenię swoiście także mego boga - Damona Albarna który też ma obłędny głos jeśliby tak dyskutować :) oh, jest tylu wybitnych artystów o majestatycznych głosach... w Tillu podoba mi się płynność i ten niski ciężar.

TOMASZ26

tak, niesamowity gość. Niesamowity głos, niesamowite teksty. Cały zespół jest niesamowity. ich muzyka to arcydzieło. z gitarą kruspe <3

TOMASZ26

http://moje-ankiety.pl/respond-13985.html

Zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszego wokalistę wszech-czasów!

TOMASZ26

a na pewno najbardziej charyzmatycznym...
Ma piękny głos, hipnotyzujący.

TOMASZ26

Mało jeszcze słyszeliście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones